Наково-практичне видання
Незалежний АУДИТОР

Науково-практичне видання «Незалежний АУДИТОР»
Включено до Переліку наукових фахових видань України з економічних наук згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №654 від 31.05.2013 р.
Журнал щоквартальний. Черговий номер виходить протягом наступного кварталу

Видання включене до бази даних

«НАУКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ»

 

Науковими матеріалами та результатами, як позитивними, так і негативними, повинні мати можливість користуватись усі зацікавлені особи – незалежно від того, чи це студент, чи професор. Незалежно від країни проживання, національності, статі, наукової школи, віросповідання, віку…

Є відомий вислів, що «Наука – це роздуми Всевишнього». А Він один. Один для ВСІХ нас. Відповідно, і роздуми Його мають бути відомі ВСІМ, хто здатний Його чути!

У деяких країнах висловлюють думки про те, що економіка – це взагалі не наука. В деяких, зокрема і в Україні, в різні часи лунають думки, що, наприклад, бухгалтерський облік – не наука. Нехай почитають, що написано на Міжнародному гербі бухгалтерів, який був прийнятий у 1946 році на Міжнародному конгресі бухгалтерів…

 

Шановні колеги!

На цьому сайті, який формується всіма нами, науковцями, разом, Ви, як передплатник, маєте можливість розмістити у відповідних рубриках наступне:

v дані про себе – у рубриці «ВЧЕНІ»;

v дані про свою кафедру – у рубриці «КАФЕДРИ»;

v дані про події: наукові та науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, курси підвищення кваліфікації, конкурси, студентські олімпіади та інші заходи – у рубриці «КАЛЕНДАР ПОДІЙ».

 

ДОСТУП ДО ВКАЗАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ БУВ, Є І БУДЕ НЕОБМЕЖЕНИМ

«НАУКА НЕ МАЄ КОРДОНІВ»

вгору