Наково-практичне видання
Незалежний АУДИТОР

Науково-практичне видання «Незалежний АУДИТОР»
Включено до Переліку наукових фахових видань України з економічних наук згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №654 від 31.05.2013 р.
Журнал щоквартальний. Черговий номер виходить протягом наступного кварталу

Видання включене до бази даних

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ РУКОПИСІВ

 

ПОДАННЯ РУКОПИСІВ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Для публікації у Виданні – журналі «Науково-практичне видання «Незалежний Аудитор» приймаються наукові та науково-практичні рукописи, написані українською або російською мовами та обов’язково англійською мовою, які раніше не публікувались у інших виданнях. Подані для публікації рукописи не можуть перебувати на редакційному розгляді в інших виданнях.

Автор, співавтори (далі – Автор), який має намір опублікувати рукопис, що відповідає вимогам, визначеним у відповідному розділі цього сайту, надсилає текст рукопису (у форматі .doc, .txt) на адресу електронної пошти редакції  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з метою проведення його рецензування та (у випадку схвалення) затвердження до друку.

Факт надіслання Автором тексту рукопису на адресу електронної пошти редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. підтверджує, що:

1)  Автор ознайомлений:

  • з умовами передачі авторських прав;
  • з умовами оплати послуг редакції;
  • з умовою, що редакція не несе відповідальність за зміст, точність будь-яких наведених цифр, матеріалів, що ілюструються та цитуються в рукописах Авторів журналу; дану відповідальність несуть виключно Автори тих рукописів, у тексті яких містяться відповідні матеріали.

2) Надісланий Автором рукопис раніше не друкувався та паралельно не знаходиться в іншому виданні.

НЕОБХІДНІ МАТЕРІАЛИ

Для публікації рукопису Вам необхідно надіслати на адресу електронної пошти редакції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

1. Файл тексту рукопису в форматі .doc/.txt українською/російською/англійською мовами на вибір та кодами УДК, JEL.

2. Файл з фотографією (за бажанням):

  • мінімальний розмір у пікселях – 350х470;
  • положення – анфас;
  • фон не повинен зливатися з одягом або зачіскою (одяг не чорний і не білий).

3. Окремо подаються ПІБ автора (авторів), контакні телефони та електронна пошта, за згодою автора – особиста сторінка на сайті вищого навчального закладу (для розміщення в журналі).

РЕЦЕНЗУВАННЯ

Рукопис вважається поданим з моменту отримання Автором відповідного електронного повідомлення із зазначенням реєстраційного номера поданого рукопису, який використовується для його ідентифікації.

У разі схвалення поданого Автором рукопису редакція інформує його про можливі строки публікації, а також номер Видання, до якого може бути затверджено до друку такий рукопис.

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ РУКОПИСУ

За публікацію рукопису в журналі «Науково-практичне видання «Незалежний Аудитор» Автор сплачує редакції вартість послуг з публікації у розмірі 400,00 грн. Сплата коштів здійснюється Автором за встановленим на сайті порядком оплати або за надісланим Автору рахунком лише після завершення процесу рецензування рукопису редакцією журналу та рекомендування його до друку.

Вартість публікації може змінюватись редакцією в односторонньому порядку незалежно від причин і без попереднього повідомлення шляхом зазначення відповідних змін на сайті.

Редакція не проводить грошових виплат Авторам за надання та розміщення рукописів на сторінках Видання.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПУБЛІКАЦІЇ

Після отримання Автором повідомлення (із зазначенням реєстраційного номера і номера Видання) від редакції про готовність опублікувати поданий рукопис Автор підтверджує згоду на публікацію відповідного рукопису шляхом здійснення оплати вартості його публікації.

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція залишає за собою право на скорочення та незначне редагування рукопису зі збереженням головних висновків та авторської стилістики. Особистість рецензентів по кожному окремому рукопису ні за яких обставин не може бути розкрита Автору чи третій стороні. Рукописи, надані Авторами для друку в журналі «Науково-практичне видання «Незалежний Аудитор», не можуть бути опубліковані в інших виданнях.

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен, географічних назв, назв підприємств і організацій та іншої інформації несуть Автори рукописів. Висловлені у цих рукописах думки можуть не збігатися із точкою зору редакційної колегії журналу.

Редакція залишає за собою право відхилити та повернути Автору рукопис, який на думку редакційної колегії не збігається з програмними цілями і тематикою, необхідною для публікації в журналі «Науково-практичне видання «Незалежний Аудитор», або має негативні рецензії, без пояснення причин такого рішення.

Рукописи, опубліковані в журналі «Науково-практичне видання «Незалежний Аудитор», будуть розміщені у формі PDF-файлів на сайті журналу англійською мовою. Таким чином, всі відвідувачі сайту зможуть читати ці статті в будь-який час.

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПУБЛІКАЦІЇ

Публікація статей Автора здійснюється редакцією на наступних договірних умовах:

  • після схвалення редакцією наданої Автором статті вона надсилає (засобами електронної пошти) йому повідомлення про готовність надати послугу з публікації рукопису;
  • Автор, який здійснив оплату послуг редакції (за формою, встановленою на сайті), тим самим підтверджує прийняття послуг редакції, а також те, що не має претензій до неї стосовно якості послуг, ознайомлений з редакційною політикою та формою публікації, встановленою редакцією і зазначеною на сайті;
  • послуги вважаються наданими редакцією з дати виходу номеру видання, в якому опубліковано наданий Автором рукопис.
вгору